Adresa

Dvořákova 3
301 00 PLZEŇ


Kontakt

+420 605 009 005
+420 721 438 585

Catering PLZEŇ

Cateringové služby v Plzni

Veškeré vaše požadavky a přání v oblasti cateringových služeb splníme na 100 %. Pokud hledáte profesionální a zkušený tým pro zajištění cateringu a realizaci kompletní akce na klíč, dorazili jste k cíli! Už nehledejte a kontaktujte nás


Raut

Raut


Raut je nejoblíbenější forma společenského setkání a my už jsme jich zažili stovky, takže víme, o čem je řeč. Zajistíme pro vás rauty, firemní večírky, oslavy, různé propagační akce. Na úvod rautu vždy nabízíme WELCOME DRINK a připraveny jsou pro vás bohaté švédské stoly, u kterých se obsluhujete sami ve stoje.

Na rautu obvykle bývají: teplé pokrmy, uzeniny, sýry, zeleninové saláty, ovoce, sladké pečivo, nealkoholické nápoje, víno.

Mám zájem
 

Svatební hostina

Svatební catering


Svatba je vždy velmi důležitá rodinná událost a my si dáme záležet, aby na té vaší svatební hostině bylo kvalitního pití a jídla dostatek. Chcete zařídit profesionální svatební catering a hostinu na klíč? Kontaktujte nás!

Nabízíme: Zorganizování svatební hostiny od A až do Z, kompletní servis včetně nábytku, uvítací pohoštění před začátkem ceremoniálu, slavnostní novomanželský přípitek, špičkové pokrmy a nápoje v dostupných cenách, velký výběr kvalitních vín, dodávku svatebního cukroví. Zajistíme také květiny, fotografa, hudbu a případně další doplňkový program.

Mám zájem
 

Bankety

Bankety


Banket je slavnostní hostina pořádaná pro větší množství osob zpravidla na počest nějaké významné osobnosti nebo u příležitosti zvláštní události jako jsou kongresy nebo mezinárodních setkání.

O banketu: Trvá obvykle 3 - 4 hodiny, má slavnostní výzdobu, nabízeny jsou luxusní pokrmy a kvalitní nápoje, na banketu bývá doprovodný program a garantována je maximální péče personálu po celou dobu akce. Pro banket je vhodné zvolit slavnostní prostory, promyšlenou organizaci průběhu večera a zvážit také možnost zajištění moderátora nebo umělce.

Mám zájem
 

Coffee break

Coffee break


Coffe break je forma občerstvení, které je podáváno o přestávkách při seminářích, školeních, prezentacích či přednáškách. Servírovány jsou obvykle nealkoholické a teplé nápoje a drobné studené občerstvení jako čerstvé ovoce, zelenina, sladké pečivo a podobně.

Naše služby: připravíme pro vás pěkný a bohatý coffee break. Zajistíme všechny požadované druhy kvalitní kávy a profesionální technické vybavení. Máme velmi zkušený tým, který vás rád obslouží a nabídne velký výběr nápojů a oblíbené variace sladkého pečiva. Dokážeme obsloužit velký počet účastníků v krátkém čase přímo u vás ve firmě.

Mám zájem
 

Koktejl

Koktejl


Jedná se o nejjednodušší způsob, jak vám uspořádat akci s občerstvením. Koktejlová společenská událost je ideální například pro výstavy či tiskové konference. Podáváme pouze nápoje a drobné pohoštění jako jsou kanapky, chuťovky a minidezerty. Koktejl se obvykle koná v odpoledních hodinách.

Mám zájem
 

Garden párty

Garden party


Garden party nebo také hezky česky zahradní slavnost je skvělou příležitostí k neformálnímu setkání. Hlavní roli zde hraje vynikající jídlo a pití, příjemná konverzace se sympatickými lidmi a posezení na čerstvém vzduchu.

Mám zájem
 

Firemní akce

Firemní akce


Zařídíme pro vaši společnost požadovanou firemní akci na klíč s kompletním cateringovým servisem kdekoliv a kdykoliv. Dokážeme pro vás také 100% zajistit firemní večírek s ubytováním.

Mám zájem