Adresa

Dvořákova 3
301 00 PLZEŇ


Kontakt

+420 721 438 585
+420 725 810 258

Catering PLZEŇ

Cateringová firma v Plzni

Hledáte spolehlivou a zkušenou cateringovou firmu v Plzni? Sháníte dodavatele jídla, pití a obsluhy na rautech, večírcích, oslavách a různých party? Kontaktujte nás! Zajistíme pro vás catering na jakoukoliv oslavu, svatbu, zahradní párty, firemní večírek, sportovní akci, konferenci či rodinné setkání kdekoliv si přejete!


Catering děláme profesionálně a s vášní!

Nebojíme se vašich požadavků. Máme totiž moře zkušeností a profesionální tým. Pro nás není žádný váš pokyn v oblasti zajištění cateringu nesplnitelný. Zajistíme malou, velkou i mega obrovskou párty či oslavu. Nelekneme se netradičních požadavků a dokážeme realizovat cateringové služby na událostech, které jsou pro vás důležité kdykoliv a kdekoliv si přejete. Například v Karlových Varech, Plzeňském kraji nebo v jiném koutu České republiky.

Vaše požadavky a přání splníme vždy tak, aby byl výsledek 100% úspěšný. S profesionální vášní a nasazením pro vás zajistíme kompletní akci na klíč. Dokážeme pro vás připravit také firemní večírek s ubytováním. Připravíme veškeré moderní i tradiční gastronomické lahůdky a kulinářské skvosty, včetně zajištění inventáře a nábytku v místě konání akce.

Naším cílem je nejlepší řešení vašeho požadavku. Jídla vždy připravujeme z kvalitních surovin a upravujeme je do luxusní podoby v souladu s českou a světovou kuchyní. Máte zájem o kompletní catering na klíč v Plzni či kdekoliv jinde? Kontaktujte nás!

IMAGE: Plzeňský Catering - Rauty