Adresa

Dvořákova 3
301 00 PLZEŇ


Kontakt

+420 605 009 005
+420 721 438 585

Catering PLZEŇ

Cateringová firma v Plzni

Hledáte spolehlivou a zkušenou cateringovou firmu v Plzni? Sháníte dodavatele jídla, pití a obsluhy na rautech, večírcích, oslavách a různých party? Kontaktujte nás! Zajistíme pro vás catering na jakoukoliv oslavu, svatbu, zahradní párty, firemní večírek, sportovní akci, konferenci či rodinné setkání kdekoliv si přejete!


Catering děláme profesionálně a s vášní!

Jsme několikačlenný sehraný tým, který dokáže proměnit Vaši událost v perfektní zážitek dle Vašich přání a požadavků. Rozumíme filozofii gastronomie a do každé akce jdeme s chutí a vášní. Připravujeme pokrmy z klasických tradičních surovin v současném moderním pojetí a zároveň myslíme na sezonní charakter.

Umíme připravit akci jakéhokoliv rozsahu, nachystat hostinu i raut na Váš svatební den, přichystat coffee break či firemní večírek, nebo zajistit občerstvení pro opening akce nových prostor.

K našim přednostem patří práce s kvalitními a čerstvými surovinami - využíváme produkty v bio kvalitě od lokálních farmářů. Snažíme se neustále vzdělávat náš tým a vymýšlet nové, nápadité pokrmy a inovace, které vystihují charakter akce.

Máte zájem o kompletní catering na klíč v Plzni či kdekoliv jinde? Kontaktujte nás!

 

IMAGE: