Lokality

Místa, která můžeme
jen doporučit

Chystáte svatbu na statku či ve stodole v Plzeňském kraji a potřebujete zajistit svatební hostinu snů?

Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti svatebního cateringu nám umožnily poznat spoustu krásných a jedinečných svatebních lokalit, kde pohoštění často zajišťujeme.

Zámek Rabštejn

Zámek Rabštejn nad Střelou uchvátí bohatou historií, kterou mu vdechly šlechtické rody, které se zde v průběhu staletí vystřídaly. Jejich tradici dnes hýčkají manželé Mádrovi, kteří se o zámek nejen starají, ale rádi Vás seznámí i s jeho bohatou historií, kterou znají jako málokdo. Zde na zámku se díky malebnému okolí a zároveň opravdu majestátnému zámku budete cítit vysloveně královsky. Nejen zámek, ale i jeho okolí jsou opravdovou raritou, krásná příroda, malebnost a šumění řeky Střely je unikátem. 

Přejít na web

Trophy VIP

Salonek Trophy VIP FC Viktoria Plzeň vyrostl před nedávnou dobou na místě, kde stála pro fotbalové fanoušky známá brána borců. Milovníky fotbalu nadchne bohatá nabídka artefaktů z klubové historie, místo je ale připraveno pojmout i jiné, než fotbalové akce a rádi se zde zhostíme Vašich firemních akcí, školení, teambuildingů a mnoha dalšího. Vzhledem k profesionálnímu vybavení zde dokážeme vykouzlit pro Vaši akci i velice bohatá menu, s možností livecookingu. Další předností je TV okruh nebo velkoplošné promítací plátno. V salonku Trophy VIP jsme jako doma, ve spolupráci s FCVP jsme připravili již mnoho prestižních akcí.

Přejít na web

Tauhaus

Malebný dům, který pojme na nocleh až 35 hostů, na svatbu však mnohem více, je šetrně zrekonstruovaný klenot s krásnou zahradou v údolí řeky Střely. Nabízí maximální soukromí, je ideální pro pozorování hvězd a okamžitě zde na Vás dýchne kouzlo historie, nicméně v moderním a čistém kabátku. Pro účely Vaší akce nabízí moderní kuchyň, místo na grilování, odpočinkovou zónu u řeky a mnoho dalšího.

Přejít na web

Statek Slatina

Hledáte místo odlehlé od ruchu města, které pohostí menší obřad, ale zvládne pohostit i divokou party? Slatina je nedávno vyrostlá stodola, majitelé ovšem za krátkou dobu zvládli s láskou vybudovat krásné a praktické svatební místo, kde Vám nic nebude chybět. V podhůří Českého lesa naleznete krásné a moderní útočistě, kde Vám vyjdou vstříc, a hlavně naleznete úžasné soukromí. Na Slatině každý rok najdete větší komfort a píle, kterou mu majitelé dávají, je vidět každým rokem víc. Travnatá plocha před stodolou nabídne mnoho využití, může zde vyrůst krásný pánský koutek, chill out zóna, nebo si jen uspořádat krásný obřad.

Přejít na web

Přešín - Stodola pod lípou

Stodola pod Lípou je po několik generací zachovalým místem, které dnes hostí svatby a společenské akce. Zajímavostí, kterou jinde nenajdete, je přilehlá dančí a jelení farma a pozemky s výhledem do širokého okolí. Stodola pod Lípou Vám nabídne bar, zázemí pro catering a majitelé Vám rádi pomohou s realizací Vašeho obřadu. Stodola si zachovala svůj starobylý styl, dostala ovšem nádechy moderních prvků.

Přejít na web

Obytce

Zámek, se vším všudy, do jehož rekonstrukce se majitel pustil s obrovskou grácií, ve Vás zanechá nezapomenutelnou atmosféru. Svatebčané jistě ocení výbornou koordinátorku, která je zde doma a pomůže Vám s průběhem Vašeho velkého dne do posledního puntíku. Jak to již u zámků bývá, dýchne na Vás historie sahající až do třináctého století. Dechberoucí je také přilehlý park, ideální pro obřady, nebo odpočinek na krásném posezení u malebného rybníka. Pokud hledáte pro Vaši akci doslova pohádkovou atmosféru, je toto místo pro Vás jako dělané.

Přejít na web

Fara Brixi

Majitelům se povedl výborný kousek, vdechli život staré zapomenuté faře v obci Hromnice. Historie tohoto místa je vskutku bohatá, místo sloužilo nejprve jako stará hájenka, po stavbě přilehlého kostela se stala domovem farářů. Záznam o první svatbě sahá až do roku 1656 a na tuto krásnou tradici nyní můžete navázat. Prostor je krásně vybavený, vzdušný, zahrada nabízí velký stan připravený pojmout Vaši svatební hostinu. Aby Váš jedinečný den neprovázel zbytečný stres, bude Vám fara k dispozici na celý víkend. Celková ubytovací kapacita činí 26 osob. Maximální kapacita hostů je 55.

Přejít na web

Pivovar Zlatá kráva a pivní lázně

Pivní hotel Vám nabídne více než čekáte od klasického hotelu. Vytvořili jsme unikátní koncept ubytování se zážitkem přímo v pivovaru, který Vás nepřestane bavit a umožní Vám zažít něco úplně nového a jedinečného. Vyzkoušejte také naše pivní lázně!

Přejít na web

Spolupracujeme