Co umíme

Svatbu, firemní akci,
oslavu, coffee break…?

Nic pro nás není problém!

Umíme připravit akci jakéhokoliv rozsahu, nachystat hostinu i raut na Váš svatební den, uspořádat coffee break či firemní večírek, nebo můžete naše služby využít na opening akce nových prostor. Nebojte se nás oslovit i pro netradiční lokalitu jako je louka, zřícenina hradu, pivní lázně nebo kterékoliv místo, kde si chcete říct své „ano“, pohostit firemní partnery, setkat se se zaměstnanci, oslavit narozeniny… Společně sestavíme menu tak, aby se pro Vás a Vaše hosty stal catering nezapomenutelnou součástí celé akce.

Nezávazná poptávka

Coffee break

Pod pojmem coffee break si možná představíte pouze pauzu na kávu, ale tato přestávka mezi školeními či poradou by měla obsahovat i drobné občerstvení, mezi které můžete zařadit slané či sladké pokrmy, horké nápoje či čerstvé (ovocné i zeleninové) šťávy, které jsou v posledních letech velmi oblíbené.

Díky co?ee breaku můžete povzbudit účastníky Vašeho setkání k lepší koncentraci. Ideálním prostředkem je tzv. brain balíček, který zahrnuje potraviny na podporu fungování mozku jako jsou např. ořechy, banány, borůvky nebo tmavá hořká čokoláda.

Rauty

Pod pojmem raut si v našem podání můžete představit naaranžovaný stůl, na kterém najdete Vámi vybrané teplé i studené pokrmy, ať už slané či sladké. Pro hosty raut funguje formou samoobsluhy, personál zajišťuje dostatečné množství jídla a potřebného inventáře.

Uspořádat raut pro nás není problém v jakémkoli prostředí, nebojíme se experimentovat, vymýšlet neotřelé nápady, kombinace, chutě a aranžmá.

Svatby

Rádi se postaráme o kompletní svatební pohoštění dle Vašich požadavků! Připravujeme moderní i tradiční menu, naše kuchyně je světová i tuzemská, ale hlavně jedinečná. Zakládáme si na prvotřídní kvalitě, dokonalé chuti i vizuální prezentaci. Společně sestavíme menu tak, aby se pro Vás a Vaše hosty stalo nezapomenutelným a Vy jste si tak mohli společně užít den D v uvolněné atmosféře. Svatbu můžeme společně uspořádat v tradičním duchu, kde si vychutnáte slavností tříchodový oběd, nebo můžete vyzkoušet neotřelý koncept menu s prvky street foodu.

Cateringové služby standardně zajišťujeme včetně personálu a na svatbě je tak vždy přítomen zkušený tým profesionálních kuchařů a milá obsluha. Není však problém Vám hostinu pouze zavézt na místo konání svatby. Na přání Vám zajistíme inventář i nábytek (zapůjčení je však možné pouze s využitím našich cateringových služeb). Poradíme Vám s logistikou veškerých příprav a také s organizací samotného svatebního dne tak, aby vše proběhlo bez komplikací.

Opening akce

Při příležitosti otevření nového nebo zrekonstruovaného prostoru či prodejny pro Vás ve velmi přátelské atmosféře nachystáme skvělé občerstvení z kvalitních surovin, které si pak každý spojí s návštěvou daného místa.

Akci zajistíme celou, a to včetně inventáře a zkušeného týmu. Není však problém dané občerstvení na opening akci pouze zavézt.

Pro tuto událost doporučujeme zvolit welcome drink - tedy to první, na co je host pozván - a finger food. Návštěvníky akce můžete pohostit i teplým či studeným rautem.

Firemní akce

Nezapomínejte, že jídlo spojuje. Občerstvení by tedy nemělo chybět na žádné konferenci, firemní akci nebo večírku. Připravíme pro Vás nevšední zážitek, na který budou Vaši hosté vzpomínat ještě dlouho po skončení akce.

Pomůžeme Vám s vytvořením menu, které se bude perfektně hodit k danému charakteru akce, ať už ve formálním nebo neformálním stylu. Zajistíme vše přes logistiku, přípravu jídel, inventář, až po profesionální, spolehlivý personál.

Pro Vaši firemní akci zajistíme raut, servírované menu, finger food, nápojové menu nebo welcome drink - opět záleží na charakteru akce a Vašich přáních.

V rámci firemních akcích pro Vás můžeme připravit:

Raut

Pod pojmem raut si v našem podání můžete představit naaranžovaný stůl, na kterém najdete Vámi vybrané teplé i studené pokrmy, ať už slané či sladké. Pro hosty raut funguje formou samoobsluhy, personál zajišťuje dostatečné množství jídla a potřebného inventáře.

Servírované menu

Servírované menu je vhodné na formálnější akce a je složeno ze dvou a více chodů. Dané pokrmy jsou zvoleny dle charakteru akce a doplněny o vhodná vína či jiné nápoje. Klademe důraz na příjemnou obsluhu a celkový dojem události.

Finger food

Pokrm, který velikostně odpovídá jednomu až dvěma soustům. Finger food je připravováno z kvalitních potravin a jedná se především o kombinaci nevšedních a tradičních chutí. Kreativita zpracování nezná hranic.

Toto drobné občerstvení se skvěle hodí jako uvítání, nebo může být nabízeno naší milou obsluhou v průběhu akce.

Live cooking

Přímý kontakt s kuchařem, kdy host může ovlivnit skladbu svého pokrmu. Jedná se o zajímavé zpestření každé akce, kdy jídlo vzniká rovnou před zraky návštěvníků. Kuchař pokrm servíruje na místě a doplňuje ho o vhodné přílohy či omáčky. Tato záležitost dodá Vaší akci uvolněnou a přátelskou atmosféru.

Spolupracujeme