Adresa

Dvořákova 3
301 00 PLZEŇ


Kontakt

+420 605 009 005
+420 721 438 585

Catering PLZEŇ

Nezapomínejte, že jídlo spojuje. Občerstvení by tedy nemělo chybět na žádné konferenci, firemní akce nebo večírku. Připravíme pro Vás nevšední zážitek, na který budou Vaši hosté vzpomínat ještě dlouho po skončení akce.

Pomůžeme Vám s vytvořením menu, které se bude perfektně hodit k danému charakteru akce, ať už ve formálním nebo neformálním stylu, a zajistíme vše přes logistiku, přípravu jídel, inventář, až po profesionální, spolehlivý personál.


V rámci firemních akcích pro Vás můžeme připravit:

RAUT

Pod pojmem raut si v našem podání můžete představit naaranžovaný stůl, na kterém najdete Vámi vybrané teplé i studené pokrmy, ať už slané či sladké. Pro hosty raut funguje formou samoobsluhy, personál zajišťuje dostatečné množství jídla a potřebného inventáře.  

SERVÍROVANÉ MENU

Servírované menu je vhodné na formálnější akce a je složeno ze dvou a více chodů. Dané pokrmy jsou zvoleny dle charakteru akce a doplněny o vhodná vína či jiné nápoje. Klademe důraz na příjemnou obsluhu a celkový dojem události.

FINGER FOOD

Pokrm, který velikostně odpovídá jednomu až dvěma soustům. Finger food je připravováno z kvalitních potravin a jedná se především o kombinaci nevšedních a tradičních chutí. Kreativita zpracování nezná hranic. Toto drobné občerstvení se skvěle hodí jako uvítání, nebo může být nabízeno naší milou obsluhou v průběhu akce.

LIVE COOKING

Přímý kontakt s kuchařem, kdy host může ovlivnit skladbu svého pokrmu. Jedná se o zajímavé zpestření každé akce, kdy jídlo vzniká rovnou před zraky návštěvníků. Kuchař pokrm servíruje na místě a doplňuje ho o vhodné přílohy či omáčky. Tato činnost dodá Vaší akci uvolněnou a přátelskou atmosféru.

NÁPOJOVÝ BAR

Rádi pro Vás zajistíme alkoholické nebo nealkoholické nápoje, které osvěží hosty dané akce. Snažíme se udržet krok se současnými trendy a dokážeme připravit chuťově vyvážené domácí limonády nebo ovocné či zeleninové šťávy. Na akci nachystáme široký výběr čajů a taktéž se můžete těšit na výběrovou kávu.

Pivo patří neodmyslitelně k našemu řemeslu a místu působnosti – náš domovský pivovar Zlatá kráva Vás velmi rád zazásobuje výborným a unikátním pivem. Přijeďte k nám ochutnat.

SWEET BAR

Sladký koutek plný vynikajících a pestrých dezertů a cukrovinek, vhodně vybraných k danému typu akce nebo barvám Vaší události. Sladké občerstvení na Vaši akci nemusí být pouze v podobě tradičních českých dezertů, vyzkoušejte třeba naši oblíbenou variaci tartaletek.